Serdecznie witamy ks. Sławomira Ambroziaka

Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Sławomira Ambroziaka. Ks. Sławomir jest neoprezbiterem. Święcenia kapłańskie przyjął 9 czerwca obecnego roku, a więc jest jednym z 6 najmłodszych kapłanów Diecezji Płockiej. W naszej parafii ks. Sławomir będzie stawiał pierwsze kroki w kapłaństwie i zdobywała doświadczenie duszpasterskie. Gorliwość i świeżość ducha, młody wiek, będą owocowały nowymi inicjatywami duszpasterskimi. Dar kapłaństwa i udzielane przez ręce ks. Sławomira łaski, niech obficie spływają w serca powierzonych opiece duszpasterskiej.

Drogi księże Sławomirze. Cieszymy się księdza obecnością, wyrażając szczere życzenia. Życzymy młodzieńczego kapłańskiego entuzjazmu. Życzymy otwartego serca dla wszystkich szukających pomocy duchowej. Życzymy, aby przez posługę księdza wiele osób odnalazło i pogłębiło osobistą relację z Panem Bogiem. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej – Matki kapłanów w posłudze duszpasterskiej w naszej wspólnocie parafialnej p.w. św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Maz. – Modlinie Starym. Szczęść Boże.