Niedziela 30 stycznia 2022

 

1.      Przeżywamy dziś 4 Niedzielę Zwykłą.

2.      Dziś po Mszy św. wieczorowej odbędzie się kolejny Wieczór Uwielbienia.

3.      Zakończyła się Wizyta Duszpasterska – Kolęda. Wracają do modlitwy i spotkań formacyjnych grupy i wspólnoty naszej parafii. Msze św. będą o godz. 17.30 i 18.00. Jutro po Mszy św. zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

4.      W najbliższym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty i zapraszamy na nabożeństwa.

5.      W środę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Pamiętamy w tym dniu o osobach konsekrowanych wspierając je naszą modlitwą i pomocą materialną. Podczas Mszy Świętych odbędzie się poświęcenie gromnic.

6.      W dniu wczorajszym zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. W imieniu własnym i ks. Marka pragnę podziękować wszystkim parafianom za serdeczne i ciepłe przyjęcie odwiedzin duszpasterskich. Pragniemy podziękować za życzliwość wyrażającą się w podwożeniu, odprowadzaniu i szczerych rozmowach. Odwiedziliśmy wszystkie rodziny, które otworzyły przed nami drzwi swoich domów i mieszkań. Część rodzin z powodu choroby nie mogła przyjąć kapłana. Te rodziny ogarniamy naszą szczególną modlitwą. Część rodzin od lat nie przyjmuje nas, co świadczy o braku praktyk religijnych. Stąd nasza zachęta do apostolstwa wierzących i praktykujących. Najważniejszym problemem naszych rodzin jest pandemia i wszystko co jest z nią związane a więc bojaźń przed zarażeniem i chorobą. Wszystkim parafianom życzymy zdrowia. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej. Za te ofiary już kupiliśmy rury do odwodnienia i kostkę na trasę procesyjną. Na wiosnę rozpoczniemy prace wokół kościoła. Jeszcze raz Bóg zapłać wszystkim parafianom za życzliwe przyjęcie posługi kapłanów, pana Organisty i pana Kościelnego.

7.      Zapowiedzi…

8.      Ostatnio ofiary na cele parafialne złożyły następujące osoby…

9.      Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.

10.  Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i składane ofiary na tacę.

Adres parafii

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Czarnieckiego 13

Telefon:

519 857 538 

Nr konta:

Bank PEKAO SA

97 1240 3174 1111 0010 5502 8078

FacebookTab