Niedziela 24 lutego 2024

1. Przeżywamy dziś 2 Niedzielę Wielkiego Postu.

2. W dniu dzisiejszym ofiarami składanymi do puszek wspieramy dzieło misyjne kościoła. Bóg zapłać.

3. W dniu dzisiejszym zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia.

4. Zachęcamy do włączenia się w akcję Caritas i nabywania Baranków na stół Wielkanocny w cenie 8 zł.

5. Serdecznie zapraszamy na rekolekcje Wielkopostne, które będą trwały od 1 do 3 marca. Rekolekcje poprowadzi ks. kan. mgr Roman Bagiński - Ekonom Kurii Diecezjalnej Płockiej. Plany rekolekcji są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Proszę o zabranie ich do domów. Plany rekolekcji są wywieszone w gablotach i na stronie internetowej. Bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z tego świętego czasu nawrócenia.

6. Zachęcamy do przeżywania okresu Wielkiego Postu w duchu umartwienia i pokuty. Zachęcamy do podjęcia czynów pokutnych, którymi są: głębsza i pobożniejsza modlitwa, post i jałmużna. Zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 17.30. Najbliższą drogę krzyżową poprowadzi ks. Rekolekcjonista. Po Drodze Krzyżowej tradycyjnie będą zbierane ofiary na grób Pański. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.30.

7. Caritas Diecezji Płockiej przyjmie do pracy w hospicjum domowym w powiecie nowodworskim dwie pielęgniarki. Wymagana jest specjalizacja z dziedzinie pielęgniarstwa opieki paliatywnej lub kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwa opieki paliatywnej. Więcej informacji na plakacie w gablocie i u ks. Proboszcza.

8. Zapowiedzi…

9. Ostatnio ofiary na cele parafialne złożyły następujące osoby…

10. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.

11. Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i składane ofiary na tacę.

Adres parafii

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Czarnieckiego 13

Telefon:

519 857 538 

Nr konta:

Bank PEKAO SA

97 1240 3174 1111 0010 5502 8078

FacebookTab