Niedziela 21 kwietnia 2024

1. Przeżywamy dziś 4 Niedzielę Wielkanocy – Niedzielę Dobrego Pasterza. Modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne.

2. W piątek 3 maja zapraszamy na Odpust Parafialny ku czci patronki naszego kościoła NMP Królowej Polski. Msze św. będą jak w każdą niedzielę. Po sumie odbędzie się procesja Eucharystyczna. Serdecznie zapraszam Asystę Procesyjną i dziewczynki sypiące kwiatami. Naszym uroczystościom będzie przewodniczył ks. prałat Jerzy Zając.

3. Uroczystość I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 5 maja na Mszy Św. o godz. 12.00. a Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego w niedzielę 12 maja również na Mszy Św. o godz. 12.00. Dzień wcześniej w soboty odbędzie się spowiedź dzieci.

4. W przyszłą niedzielę odbędzie się uroczyste poświęcenie ornatu błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki ufundowanego dla naszej wspólnoty parafialnej przez Braci Rycerzy. Uroczystości będzie przewodniczył ks. Bogumił Łempkowski – prefekt II Liceum Ogólnokształcącego im św. Jadwigi Królowej.

5. Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Maz. Modlinie Starym, Stowarzyszenie Braci Rycerzy Modlin jest mi bliski, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, oraz Rada Rodziców SP nr3 w dniach 7 – 16 lipca organizują w górach kolonie letnie dla dzieci. Więcej informacji u p. Marty Lewandowskiej i na plakatach. Serdecznie zapraszamy.

6. Zapowiedzi…

7. Ostatnio ofiary na cele parafialne złożyły następujące osoby…

8. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.

9. Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i za ofiary składane na tacę.

10. W dniu dzisiejszym dzień imienin obchodzi ks. Wojciech. Drogiemu solenizantowi dziękujemy za posługę duszpasterską i życzymy przez wstawiennictwo św. Wojciecha zdrowia, rozwoju duchowego, owocnych inicjatyw duszpasterskich, opieki Matki Najświętszej i Bożego Błogosławieństwa w życiu osobistym i posłudze kapłańskiej. Szczęść Boże.

Adres parafii

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Czarnieckiego 13

Telefon:

519 857 538 

Nr konta:

Bank PEKAO SA

97 1240 3174 1111 0010 5502 8078

FacebookTab