Niedziela 20 marca 2022

 

1.      Przeżywamy dziś 4 Niedzielę Wielkiego Postu.

2.      W dniu dzisiejszym kończą się Misje Parafialne. Bogu niech będą dzięki za ten święty czas ćwiczeń duchowych, za korzystanie z sakramentu pokuty, przyjmowanie Komunii Świętej i słuchanie słowa Bożego. Bóg zapłać Ojcu Wojciechowi Sugierowi  Gwardianowi klasztoru w Zakroczymiu za wspólną modlitwę, pełne Ducha Bożego słowo, świadectwo wiary i posługę duszpasterską. Niech Miłosierny Bóg obdarza Ojca łaskami i błogosławieństwem.

3.      Modlimy się o pokój na Ukrainie i pomagamy uchodźcom. W pokojach gościnnych na plebanii gościmy  2 rodziny z Ukrainy. Bóg zapłać za wszelką pomoc.

4.      Dziś po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie przed Odnowieniem Przyrzeczeń Chrztu Świętego. 

5.      W przyszłą niedzielę 27 marca  odbędzie się Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Osoby chętne do modlitwy w intencji ochrony życia poczętego zapraszamy do odebrania modlitewników i deklaracji.

6.      Grupa „Seniorzy z Górki” Uniwersytetu Trzeciego Wieku działająca przy Stowarzyszeniu Modlin Jest Mi Bliski w dniu 3 kwietnia organizuje wyjazd do Niepokalanowa. Koszt 50 zł. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc, zainteresowanych prosimy o kontakt z koordynatorem grupy seniorów Panią Dorotą Rucińską.

7.      Stowarzyszenie Modlin Jest Mi Bliski organizuje Turniej Szachowy I Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego. Wydarzenie będzie miało miejsce 3 kwietnia 2022 roku w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3. Turniej odbędzie się pod Patronatem Burmistrza Miasta Nowy Dwór Mazowiecki. Szczegóły podamy na stronie internetowej, facebooku, a w przyszłą niedzielę w gablotach pojawią się plakaty.

8.      Stowarzyszenie Modlin Jest Mi Bliski organizuje wyjazd letni dla dzieci i młodzieży do Kościeliska. Kierownikiem kolonii będzie Pani Marta Lewandowska. Mamy już komplet miejsc. 

9.      Trwają prace remontowe przy kościele. Bardzo dziękuję za życzliwą pomoc materialną.

10.  W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili dzień imienin ks. Marka. Już dziś drogiemu solenizantowi składamy serdeczne życzenia.

11.  Zapowiedzi…

12.  Ostatnio ofiary na cele parafialne złożyły następujące osoby…

13.  Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.

14.  Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i składane ofiary na tacę.

Adres parafii

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Czarnieckiego 13

Telefon:

519 857 538 

Nr konta:

Bank PEKAO SA

97 1240 3174 1111 0010 5502 8078

FacebookTab