Niedziela 13 marca 2022

Przeżywamy dziś 2 Niedzielę Wielkiego Postu.

2.      Modlimy się o pokój na Ukrainie i pomagamy uchodźcom. W pokojach gościnnych na plebanii gościmy rodzinę z Ukrainy. Na ręce p. Aldonie Kolanek przewodniczącej Caritas parafialnej dziękuję wszystkim pomagającym. Bóg zapłać.

3.      Dzisiejsza niedziela jest niedzielą Misyjną Ad Gentes – co znaczy do ludzi. Ofiarami składanymi do puszek wspieramy dziś dzieło misyjne kościoła. Bóg zapłać.

4.      Dziś po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie przed I Komunią Świętą. W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie przed Odnowieniem Przyrzeczeń Chrztu Świętego. 

5.      Dziś o godz. 16.45 zapraszamy na Różaniec Fatimski.

6.      We wtorek zapraszam na spotkanie Koła Biblijnego.

7.      W środę zapraszam na spotkanie Braci Rycerzy św. Jana Pawła II.

8.       Od najbliższego piątku do niedzieli zapraszamy na Misje Parafialne, które będzie prowadził Ojciec Wojciech Sugier, Gwardian Kapucynów z Zakroczymia. Program misji zamieszczony jest na stronie internetowej, w gablotach i wyłożony na stolikach przy wyjściu. Proszę o zabranie i  serdecznie zapraszamy do skorzystania z tego świętego czasu nawrócenia.

9.      Grupa „Seniorzy z Górki” Uniwersytetu Trzeciego Wieku działająca przy Stowarzyszeniu Modlin Jest Mi Bliski w dniu 3 kwietnia organizuje wyjazd do Niepokalanowa. Koszt 50 zł. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc, zainteresowanych prosimy o kontakt z koordynatorem grupy seniorów Panią Dorotą Rucińską.

10.  Stowarzyszenie Modlin Jest Mi Bliski organizuje Turniej Szachowy I Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego. Wydarzenie będzie miało miejsce 3 kwietnia 2022 roku w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3. Turniej odbędzie się pod Patronatem Burmistrza Miasta Nowy Dwór Mazowiecki. Szczegóły podamy na stronie internetowej, facebooku, a w przyszłą niedzielę w gablotach pojawią się plakaty.

11.  Trwają prace remontowe przy kościele. Bardzo dziękuję za życzliwą pomoc materialną.

12.  Zapowiedzi…

13.  Ostatnio ofiary na cele parafialne złożyły następujące osoby…

14.  Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.

15.  Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i składane ofiary na tacę.

Adres parafii

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Czarnieckiego 13

Telefon:

519 857 538 

Nr konta:

Bank PEKAO SA

97 1240 3174 1111 0010 5502 8078

FacebookTab