Niedziela 12 listopada 2023

1. Przeżywamy dziś 32 Niedzielę Zwykłą.

2. Dziś naszą modlitwą i ofiarami składanymi do puszek wspieramy kościół prześladowany na Bliskim Wschodzie. Bóg zapłać.

3. Dziś nagradzamy prace plastyczne w konkursie plastycznym pod tytułem Mój Święty Patron.

4. Dziś po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się kolejne spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. a za dwa tygodnie przed Generalną Komunią

5. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na przedstawienie, do którego scenariusz napisała p. Monika Walczak pod tytułem „Jezu Ufam Tobie – jak święta siostra Faustyna stała się sekretarką Bożego Miłosierdzia”. Inscenizacja została przygotowana przez dzieci z naszej szkoły pod kierunkiem katechetów i nauczycieli.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 dzieciom zostaną wręczone upominki za udział w modlitwie Różańcowej.

7. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci na Mszę św. o godz. 10.30. na dzień Świętych. Prosimy by dzieci przebrały się za swojego ulubionego świętego i zabrały z sobą bębenki i grzechotki.

8. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki roczne.

9. W najbliższą środę zapraszam na spotkanie Koła Biblijnego.

10. W najbliższy czwartek zapraszam na spotkanie Braci Rycerzy.

11. Zapowiedzi…

12. Ostatnio ofiary na cele parafialne złożyły następujące osoby. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.

14. Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i za ofiary składane na tacę. 15. Z racji imienin p. Bogdanowi naszemu p. kościelnemu składamy serdeczne życzenia zdrowia i Bożego Błogosławieństwa. Serdeczne Bóg zapłać za pracę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Szczęść Boże