Niedziela 05 listopada 2023

1. Przeżywamy dziś 31 Niedzielę Zwykłą a zarazem pierwszą niedzielę miesiąca, stąd po każdej Mszy św. modlimy się przed Najświętszym Sakramentem.

2. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki roczne.

3. Dziś dzieci jeszcze mogą składać prace plastyczne w konkursie plastycznym pod tytułem Mój Święty Patron. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice.

4. W najbliższą niedzielę 12 listopada po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na przedstawienie, do którego scenariusz napisała p. Monika Walczak pod tytułem „Jezu Ufam Tobie – jak święta siostra Faustyna stała się sekretarką Bożego Miłosierdzia”. Inscenizacja została przygotowana przez dzieci z naszej szkoły pod kierunkiem katechetów i nauczycieli.

5. W dniu wczorajszym zostały nasadzone drzewa i krzewy przy kościele i parkingu. Bardzo dziękuję następującym osobom które wykonały tę pracę. Bardzo dziękuję p. Maciejowi Cieślińskiemu za pracę ciężkim sprzętem, dziękuję ks. Wojciechowi, panu Bogdanowi – Kościelnemu, p. Krystynie i Krzysztofowi Cienkowskim, p. Piotrowi Cienkowskiemu, p. Zdzisławowi Szarocie, Braciom Rycerzom Krzysztofowi Puszkarskiemu, Krzysztofowi Powierskiemu, Robertowi Wawrzosowi, Dariuszowi Marciniakowi, Henrykowi Borkowskiemu, Ministrantom Miłoszowi Burzyńskiemu, Karolowi Trybuchowi, Franciszkowi Popławskiemu. Bóg zapłać za ciężką pracę.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się kolejne spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. a za dwa tygodnie przed Generalną Komunią

7. Wspólnota Intronizacyjna zaprasza inne wspólnoty na coroczną modlitewną adorację Najświętszego Sakramentu w nocy z 10 na 11 listopada i cały 11 listopada.

8. Burmistrz Miasta p. Jacek Kowalski, Przewodniczący Rady Miasta p. Krzysztof Bisialski, i Dowódca 2 Mazowieckiego Pułku Saperów zapraszają na obchody 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości. 10 listopada o godz. 15.00 będzie Msza św. w kościele św. Barbary i przemarsz na cmentarz Wojenny, 11 listopada o godz. 10.00 w kościele w par. św. Michała Arch. Msza św. i przemarsz pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego.

9. W przyszłą niedzielę złożymy życzenia imieninowe p. Bogdanowi – p. kościelnemu.

10. Zapowiedzi…

11. Ostatnio ofiary na cele parafialne złożyły następujące osoby…

12. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.

13. Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i za ofiary składane na tacę.

Adres parafii

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Czarnieckiego 13

Telefon:

519 857 538 

Nr konta:

Bank PEKAO SA

97 1240 3174 1111 0010 5502 8078

FacebookTab