Niedziela 03 marca 2024

1. Przeżywamy dziś 3 Niedzielę Wielkiego Postu.

2. Dziś o godzinie 16.50 zapraszamy na modlitwę różańcową prowadzoną przez Wspólnotę Rodziców modlących się w intencji własnych dzieci.

3. Zachęcamy do włączenia się w akcję Caritas i nabywania Baranków na stół Wielkanocny.

4. W poprzednią niedzielę na Misje złożyliśmy 842 zł. Bóg zapłać.

5. W środę zapraszam na spotkanie Koło Biblijne.

6. W czwartek zapraszam na spotkanie Braci Rycerzy.

7. Zachęcamy do przeżywania okresu Wielkiego Postu w duchu umartwienia i pokuty. Zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 17.30. Najbliższą drogę krzyżową poprowadzi Wspólnota Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Drodze Krzyżowej tradycyjnie będą zbierane ofiary na grób Pański. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.30.

8. Caritas Diecezji Płockiej przyjmie do pracy w hospicjum domowym w powiecie nowodworskim dwie pielęgniarki. Wymagana jest specjalizacja z dziedzinie pielęgniarstwa opieki paliatywnej lub kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwa opieki paliatywnej. Więcej informacji na plakacie w gablocie i u ks. Proboszcza.

9. Bogu niech będą dzięki za czas świętych rekolekcji parafialnych. Bóg zapłać ks. kan. Romanowi za świadectwo wiary, potwierdzone głębokimi słowami rozważań i wspólnej modlitwy. Dziękujemy Ojcze za przypomnienie nam życia świętych, którzy oddali swoje życie Jezusowi a dla nas stali się przykładem do naśladowania. Niech święty czas rekolekcji zaowocuje w naszych sercach wydając błogosławione owoce nawrócenia. Ojcu Rekolekcjoniście, z okazji niedawnych imienin a także dziękując za przeprowadzone Rekolekcje życzymy zdrowia, opieki Matki Kapłanów i Bożego błogosławieństwa w życiu osobistym i w pracy na rzecz naszej diecezji. Szczęść Boże. Ojciec Rekolekcjonista ks. Roman ufundował dla naszej parafii piękny ornat, który będzie służył naszej wspólnocie podczas sprawowania uroczystości. Serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.

10. Zapowiedzi…

11. Ostatnio ofiary na cele parafialne złożyły następujące osoby…

12. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.

13. Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i składane ofiary na tacę.

Adres parafii

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Czarnieckiego 13

Telefon:

519 857 538 

Nr konta:

Bank PEKAO SA

97 1240 3174 1111 0010 5502 8078

FacebookTab