Niedziela 02 października 2022

1. Przeżywamy dziś 27 Niedzielę Zwykłą, zarazem pierwszą Niedzielę miesiąca stąd modlimy się przed Najświętszym Sakramentem.
2. Rozpoczęliśmy miesiąc różańcowy – październik, w którym oddajemy cześć Matce Bożej Różańcowej. Serdecznie zapraszamy na różaniec osoby dorosłe, dzieci i młodzież. Różaniec będzie we wszystkie dni również w niedzielę o godz. 17.30. Rozważania różańcowe przygotują i różaniec będą prowadziły: w poniedziałek – młodzież i ministranci, we wtorek – dzieci szkoły podstawowej, w środę – Koła Różańcowe i Róże Różańcowe Rodziców w czwartek – Wspólnota Intronizacyjna, w piątek – Odnowa w Duchu Świętym, w sobotę – Wspólnota Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi, w niedzielę kapłani. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca różaniec poprowadzą Róże Różańcowe Rodziców o 17.20. Na różańcu dzieci będą otrzymywały karteczki obecności, a na zakończenie dla najgorliwszych będą symboliczne upominki. Dzieci będą również losowały figurkę Matki Bożej.
3. W trakcie pandemii w szpitalu nowodworskim zlikwidowano kaplicę. W dniu dzisiejszym w parafiach do puszek są zbierane ofiary na nową kaplicę. Serdecznie dziękujemy za pomoc finansową.
4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się pierwsze spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do pierwszej Komunii św. Za dwa tygodnie zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.
5. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki roczne. To piękna i bardzo cenna modlitwa dla naszych zmarłych. Wspominamy ich imiona i modlimy się o ich zbawienie a oni orędują za nami u Boga.
6. W najbliższy wtorek zapraszam na spotkanie Koła Biblijnego.
7. Apel Policji o oszustach.
8. Zapowiedzi…
9. Ostatnio ofiary na cele parafialne złożyły następujące osoby…
10. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.
11. Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i za ofiary składane na tacę.

Adres parafii

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Czarnieckiego 13

Telefon:

519 857 538 

Nr konta:

Bank PEKAO SA

97 1240 3174 1111 0010 5502 8078

FacebookTab