Niedziela 01 października 2023

1. Przeżywamy dziś 26 Niedzielę Zwykłą a zarazem Pierwszą Niedzielę Miesiąca. Po każdej Mszy św. modlimy się przed Najświętszym Sakramentem. O godz. 17.20 zapraszamy na modlitwę różańcową prowadzoną przez Róże Różańcowe rodziców.

2. W sobotę 7 października organizowana jest pielgrzymka do Smardzewa na diecezjalne spotkanie modlitewne Kół Różańcowych. Po spotkaniu będzie przejazd do Płocka, zwiedzanie Katedry i Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Wyjazd o godz. 8.40 z parkingu. Koszt wyjazdu 80 zł. Zgłoszenia do środy w zakrystii.

3. W ostatnim tygodniu z p. kościelnym Bogdanem odnowiliśmy część ogrodzenia przy parkingu. Serdeczne Bóg zapłać p. Bogdanowi za pracę. Bóg zapłać Braciom Rycerzom za pomoc przy montażu sceny w teatrzyku.

4. Dziś rozpoczyna się miesiąc różańcowy – październik, w którym oddajemy cześć Matce Bożej Różańcowej. Serdecznie zapraszamy na różaniec. Różaniec będzie we wszystkie dni również w niedzielę o godz. 17.30. Rozważania różańcowe przygotują i różaniec będą prowadziły: w poniedziałek – dzieci szkoły podstawowej, we wtorek – Odnowa w Duchu Świętym, w środę – Koła Różańcowe, w czwartek – Wspólnota Intronizacyjna, w piątek – młodzież i ministranci, w sobotę – Wspólnota Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi, w niedzielę – Róże Różańcowe Rodziców. Na różańcu dzieci będą otrzymywały karteczki obecności, a na zakończenie dla najgorliwszych będą symboliczne upominki. Dzieci będą również losowały figurkę Matki Bożej.

5. W najbliższym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź dla dzieci i dorosłych w pierwszy piątek od godz. 16.00. W czwartek Wspólnota Intronizacyjna prowadzi różaniec, w pierwszą sobotę o godz. 18.30 Wspólnota Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi zaprasza na modlitwy wynagradzające.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się pierwsze spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do pierwszej Komunii św. Za dwa tygodnie zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.

7. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki roczne. To piękna i bardzo cenna modlitwa dla naszych zmarłych. Wspominamy ich imiona i modlimy się o ich zbawienie a oni orędują za nami u Boga.

8. W przyszłą niedzielę p. Daniel będzie obchodził dzień patrona. Już dziś ogarniamy p. Daniela serdeczną modlitwą.

9. Zapowiedzi…

10. Ostatnio ofiary na cele parafialne złożyły następujące osoby…

11. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.

12. Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i za ofiary składane na tacę.

Adres parafii

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Czarnieckiego 13

Telefon:

519 857 538 

Nr konta:

Bank PEKAO SA

97 1240 3174 1111 0010 5502 8078

FacebookTab