- Parafia
- Duszpasterstwo
- Akcja Katolicka
- Asysta procesyjna
- Caritas
- Chór Danielskie Głosy
- Duchowa adopcja
- Grupa Biblijna – Lektorzy
- Grupa Misyjna
- Grupa Teatralna
- Koła Żywego Różańca
- Koło Biblijne
- Ministranci
- Odnowa w Duchu Świętym
- Rada Duszpasterska
- Rada Gospodarcza
- Rycerze Jana Pawła II
- Scholka Modlinki
- Wsp. Wynagradzająca NSM
- Wspólnota intronizacyjna
- Wspólnota św. M. Kolbego
- Zespół "Totus Tuus"
- Nabożeństwa
- Sakramenty
- Słowo Boże
- Kontakt
- RODO
29.11-6.12.2020
I NIEDZIELA ADWENTU 29.11.
|
900 |
† Andrzej Zieliński, Stefania, Antoni, Jan i Tadeusz Zając |
900 |
† Franciszka Fabrowicz (28 greg.) |
|
1030 |
† rodzice Maria i Zygmunt Gierałtowscy oraz synowie Franciszek i Mieczysław |
|
1200 |
Za parafian |
|
1800 |
† Andrzej Stasiak (imieninowa) oraz Helena i Leopold Stasiak |
|
1800 |
† Julianna Borkowska (28 greg.) |
|
Poniedziałek, 30.11. |
1730 |
† Franciszka Fabrowicz (29 greg.) |
1800 |
† Andrzej Jędróźwiak (27p ost.) |
|
1800 |
† Julianna Borkowska (29 greg.) |
|
Wtorek, 1.12.
|
1730 |
† Henryk Wiśniewski (3p) |
1800 |
† Franciszka Fabrowicz (30 greg. ost.) |
|
1800 |
† Julianna Borkowska (30 greg. ost.) |
|
Środa, 2.12.
|
1730 |
† Emilia Błach (4p) |
1800 |
O zdrowie i Boże błog. dla nowożeńców Magdy i Konrada |
|
1800 |
O zdrowie i Boże błog. dla nowożeńców Karoliny i Piotra |
|
Czwartek, 3.12.
|
1730 |
† Marianna Ciulińska (2p) |
1800 |
† Henryk Wiśniewski (4p) |
|
Piątek, 4.12. |
1730 |
† Irena Gajewska (1p) |
1800 |
† Emilia Błach (5p) |
|
Sobota, 5.12. |
1730 |
† Henryk Wiśniewski (5p) |
1800 |
† Danuta (2r. śm.) i Eugeniusz Gruda |
|
1800 |
† Roman Frączek (1r. śm.) |
|
II NIEDZIELA ADWENTU 6.12. |
900 |
† Henryka Cichocka (6r. śm.) |
1030 |
† Bożena Rybarczyk (28r. śm.) |
|
1200 |
Int. dziękczynna od Koła Różańcowego nr 1 i Wspólnoty Intronizacyjnej z okazji 25-lecia rozpoczęcia sprawowania nabożeństw w obecnej świątyni |
|
1800 |
† Marianna Fabisiak i zmarli z całej rodziny Fabisiak |
|
1800 |
† Jerzy Łazarski (4r. śm.) |