Razem po więcej... Kronika kolonii

Dzień 1 - 28 lipca

Hasło naszego wyjazdu letniego to: "Razem po więcej". Już od pierwszych chwil naszego wyjazdu spod modlińskiego kościoła doświadczaliśmy jak trudne jest słowo "razem". Razwm w autokarze, razem na postoju, razem na obiedzie, razem w.... no właśnie. Pewnie jesteście ciekawi co dziś robiliśmy?!? Po zakwaterowaniu i pysznym obiedzie udaliśmy się do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, gdzie zobacyliśmy ponad 40 gatunków dzikich zwierząt. Mogliśmy dotknąć łosia, sarny, kozy a nawet bociana. Po powrocie do Gościńca pod Gwiazdami odprawiliśmy pierwszą kolonijną Eucharystię na tle położenego po przeciwnej stronie drogi jeziora. Doświadczenie dzisiejszej Mszy Świętej...? Diabłowi wystarczy kilka kropel wody, żeby utrudnić skupienie podczas spotkania z Bogiem. Po lekkim pokropieniu przez deszcz dotarliśmy na kolację, zakupy i wyczekiwany wieczór integracyjny. Na koniec przygotwaliśmy kilka niespodzianek dla osób, które pomogły nam tutaj przyjechać :) Teraz siedzę w pokoju i słyszę, że cisza nocna jest jeszcze bardziej trudna niż słowo "razem". Do jutra i módlcie się za nas :)

--KLIKNIJ NA LINK, ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA --> https://www.facebook.com/media/set/?set=a.863350950425707.1073741875.520...

Dzień 2

Nasz dzień rozpoczął sięo godzinie 8.00 i pisząc to już następnego ranka mogę stwierdzić, że w historii naszych wyjazdów raczej nie było bardziej intensywnego dnia. Po modlitwie, gimnastyce i śniadanku staliśmy się gośćmi Hotelu Gołębiewski, a szczególnie aquaparku. Po wodnym szaleństwie wróciiśmy na obiad. Zabawy integracyjne rozchmurzyły niebo nad nami. Czujemy się na wakacjach jak ryba w wodzie, dlatego ruszyliśmy nad urokliwą rzekę Krutynię, którą spłynęliśmy na kajakach. Ostatnim punktem naszego dnia była Msza Święta: "Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście a ja was pokrzepię". Tego było nam trzeba :) siły od Najwyższego. Liturgia wspominała św. Martę, dlatego złożyliśmy życzenia naszej Pani Wychowawczyni Marcie. Tym akcentem zakończyliśmy dzień. (Niestety nie posiadamy zdjęć z atrakcji wodnych, ponieważ woda nie działa zbyt dobrze na elektronikę)

--KLIKNIJ NA LINK, ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA -->  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.863867210374081.1073741876.520... oaded=100

 

Dzień 3

Słoneczna pogoda na początku dzisiejszego dnia narobiła nam ochoty na kąpiel w jeziorze, niestety po godzinie przyszły deszczowe chmury i zmusiły nas do pozostania w Gościńcu. Czas wspólnych zabaw i przygotowania do pierwszych konkursów umilił nam czas do południa. Po pysznym obiedzie pojechaliśmy do fermy zwierząt jeleniowatych, gdzie z bliska mogliśmy zobaczyć capy, jelenie i ich pochodne. Następnie spotkaliśmy się z Kierownikiem naszego wyjazdu - Jezusem Chrystusem w Eucharystii. Wieczór był czasem wsólnej zabawy na Kicz Party - czyli dyskotece, na którą każdy przebierał się w najśmieszniejszy strój. Początkiem dyskoteki były konkursy:: "Twórczość moja kochana" - który polegał na stworzeniu wiersza lub piosenki o tym, co dzieje się na naszym wypoczynku; "Sacrosong", czyli przgląd piosenki religijnej. W czasie Kicz Party te konkursy zostały rozstrzygnięte, a wiele osób ujawniło swoje talenty. Nie możemy zapomnieć, że wybraliśmy Miss i Mistera Kicz. Nagrody główne w tym konkursie zgarnęli Kacper Kupński oraz Rafał Semeniuk. Po wszystkim odpłynęliśmy w objęciach snu jak małe dzeci.

--KLIKNIJ NA LINK, ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA --> https://www.facebook.com/media/set/?set=a.864309376996531.1073741877.520...

Adres parafii

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Czarnieckiego 13

Telefon:

519 857 538 

Nr konta:

Bank PEKAO SA

97 1240 3174 1111 0010 5502 8078

FacebookTab