- Parafia
- Duszpasterstwo
- Akcja Katolicka
- Asysta procesyjna
- Caritas
- Chór Danielskie Głosy
- Duchowa adopcja
- Grupa Biblijna – Lektorzy
- Grupa Misyjna
- Grupa Teatralna
- Koła Żywego Różańca
- Koło Biblijne
- Ministranci
- Odnowa w Duchu Świętym
- Rada Duszpasterska
- Rada Gospodarcza
- Rycerze Jana Pawła II
- Scholka Modlinki
- Wsp. Wynagradzająca NSM
- Wspólnota intronizacyjna
- Wspólnota św. M. Kolbego
- Zespół "Totus Tuus"
- Nabożeństwa
- Sakramenty
- Słowo Boże
- Kontakt
- RODO
03-10.05.2020
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 3.05.
|
900 |
† Kazimierz Brych (25r. śm.) |
1030 |
† Marianna i Antoni Połeć |
|
1030 |
† Janina Gilewska |
|
1200 |
Za parafian |
|
1800 |
† Ireneusz Jankowski (20 greg.) |
|
1800 |
† Ewa Kamińska |
|
Poniedziałek, 4.05. |
1700 |
† Marianna Klocek (1r. śm.) i Eugeniusz Klocek |
1800 |
† Danuta i Eugeniusz (3r. śm.) Gruda |
|
1800 |
† Ireneusz Jankowski (21 greg.) |
|
Wtorek, 5.05.
|
1700 |
† Ireneusz Jankowski (22 greg.) |
1800 |
† Józef Górecki (9p ost) |
|
1800 |
† Adam Piekut (2p) |
|
Środa, 6.05.
|
1700 |
† Jan Brocławik (3r. śm.) |
1800 |
† Ireneusz Jankowski (23 greg.) |
|
1800 |
† Zofia (30r. śm.) i Marian Lochyńscy oraz Józef i Stanisława Szymańscy |
|
Czwartek, 7.05. |
1700 |
† Ireneusz Jankowski (24 greg.) |
1700 |
O liczne i charyzmatyczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne – int. na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II od Koła Różańcowego nr 1 |
|
1800 |
† Zuzanna (3r.śm.) i Edmund (13r. śm.) Klimczewscy |
|
Piątek, 8.05. |
1700 |
† dziadkowie Stanisława i Stanisław Rutkowscy |
1800 |
† Ireneusz Jankowski (25 greg.) |
|
1800 |
† Zofia i Stanisław Wroniak oraz Teresa Czajkowska |
|
Sobota, 9.05. |
1700 |
† Dariusz Andrzej Jędróźwiak (1p) |
1800 |
† Ireneusz Jankowski (26 greg.) |
|
1800 |
† Krystyna Filipiak |
|
V NIEDZIELA WIELKANOCNA 10.05. |
900 |
† Zofia, Edward, Zenon i Jan Ciemniewscy |
1030 |
† Stefan Sawicki (1r. śm.) |
|
1200 |
Za parafian |
|
1800 |
† Ireneusz Jankowski (27 greg.) |
|
1800 |
† Adam Czekalski (14r. śm.) |