Niedziela 15 września 2019

1.      Przeżywamy dziś 24 Niedzielę Zwykłą.

2.      W dniu dzisiejszym ofiarami składanymi do puszek wspieramy Radio Katolickie Diecezji Płockiej. Bóg zapłać.

3.      W poprzednią niedzielę ofiarami składanymi do puszek wsparliśmy rodzinę z naszej parafii dotkniętą pożarem. Złożyliśmy do puszek 4040 zł. Z ofiar Caritas dołożyliśmy 500 zł. Całą sumę 4540 zł w minioną niedzielę, wieczorem, przekazaliśmy potrzebującej rodzinie. Bóg zapłać członkom Parafialnego Koła Caritas. Bóg zapłać za okazane serce i pomoc finansową wszystkim parafianom.

4.      W każdy poniedziałek od  godz. 18.30 do 19.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. Można przyjść na kilka minut adoracji. Zapraszamy.

5.      W ostatnią środę odbyło się spotkanie Parafialnej Rady Gospodarczej. Omówiliśmy najważniejsze sprawy gospodarcze, wśród których na pierwszym miejscu jest wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Czekamy na jego realizację. Wśród bieżących tematów jest droga na cmentarz parafialny od strony Nowego Modlina, odwodnienie balkonu przy wejściu do kościoła, wstępne rozmowy na temat projektu głównego Ołtarza i inne. Bardzo dziękuję członkom Rady za rzeczowe spotkanie i przedyskutowanie spraw gospodarczych parafii.

6.      Dokonujemy naboru do dziecięcych i młodzieżowych grup parafialnych. Zapraszamy więc dzieci i młodzież do grupy tanecznej, teatralnej, scholki, ministrantów i innych.

7.      We wszystkie środy października o godz. 19.00 zapraszamy na kurs przedmałżeński.

8.      Dziś i w przyszłą niedzielę zbieramy karteczki z imieniem i nazwiskiem dzieci od najmłodszych do klasy 2 włącznie. Wzorem lat ubiegłych będą one losami w losowaniu pandy.

9.      Zapowiedzi…

10.  Ostatnio ofiary na cele parafialne złożyły następujące osoby…

11.  Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.

12.  Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i za ofiary składane na tacę.

Adres parafii

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Czarnieckiego 13

Telefon:

519 857 538 

FacebookTab