Niedziela 17 listopada 2019

1.      Przeżywamy dziś 33 Niedzielę Zwykłą.

2.      W poprzednią niedzielę na pomoc Kościołowi Prześladowanemu w Sudanie Południowym złożyliśmy 654 zł. Bóg zapłać.

3.      Dziś po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się kolejne spotkanie dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.

4.      Dziś po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na przedstawienie o bł. Ks. Jerzym Popiełuszko. Inscenizacja przygotowana została przez katechetów, nauczycieli i dzieci z naszej parafii.

5.      Na spotkaniu z Parafialną Radą Gospodarczą ustaliliśmy, że od dnia jutrzejszego rozpoczną się prace w podziemiach kościoła. Będą one dotyczyły położenia tynków w salach jeszcze nie otynkowanych i uzupełnieniu tynków zniszczonych, tak aby przygotować te pomieszczenia do malowania i dalszych prac. Będę wdzięczny za pomoc finansową. O szczegółach będę informował na bieżąco.

6.      W piątek 22 listopada przypada wspomnienie św. Cecylii patronki śpiewu kościelnego. Naszemu chórowina czele z p. organistą Danielem składamy serdeczne podziękowanie za posługę śpiewu i muzyki w naszej wspólnocie parafialnej.   

7.      W sobotę w naszej parafii odbędzie się 2 Diecezjalny Dzień Skupienia osób żyjących w związkach nieregularnych. Więcej szczegółów na plakacie przy wyjściu z kościoła.

8.      W przyszłą niedzielę po Mszy  św. wieczorowej zapraszamy na kolejny wieczór Uwielbienia.

9.      Zapowiedzi…

10.  Ostatnio ofiary na cele parafialne złożyły następujące osoby…

11.  Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.

12.  Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i za ofiary składane na tacę.

Adres parafii

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Czarnieckiego 13

Telefon:

519 857 538 

FacebookTab