Niedziela 24 marca 2019

1.      Przeżywamy dziś 3 Niedzielę Wielkiego Postu.

2.      W dniu dzisiejszym kończą się rekolekcje Wielkopostne. Bogu niech będą dzięki za ten święty czas ćwiczeń duchowych, za korzystanie z sakramentu pokuty, przyjmowanie Komunii Świętej i słuchanie słowa Bożego. Bóg zapłać ks. rekolekcjoniście Piotrowi Marcowi za wspólną modlitwę, pełne Ducha Bożego słowo, świadectwo wiary i posługę duszpasterską. Niech Miłosierny Bóg obdarza Ojca łaskami i błogosławieństwem.

3.      Dziś na Mszy św. o godz. 12.00 zostaną złożone deklaracje Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zagrożonego zabiciem.

4.      Zachęcamy do przeżywania okresu Wielkiego Postu w duchu umartwienia i pokuty. Zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 17.30 dla dzieci i 18.30 dla dorosłych. Najbliższą drogę krzyżową poprowadzi młodzież. Po Drodze Krzyżowej tradycyjnie będą zbierane ofiary na grób Pański. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w Kosewie o godz. 19.00. Na Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.30.

5.      Osoby przygotowujące się do zawarcia Sakramentu Małżeństwa, zapraszamy na kurs przedmałżeński, który będzie odbywał się we wszystkie środy kwietnia o godz. 19.00.

6.      W wakacje organizujemy wyjazd wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Aby ustalić szczegóły prosimy  o zgłaszanie się rodziców do ks. Sławomira.

7.      W najbliższą środę wyjeżdżamy z posługą do chorych. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii.

8.      W przyszłą niedzielę zapraszamy na diecezjalne skupienie popołudniowe osoby żyjące w związkach nieregularnych.O godz. 17.00 nabożeństwo pokutne z Gorzkimi Żalami, o 18.00 Msza św. i o 19.00 Wieczór Uwielbienia.

9.      Zapowiedzi..

10.  Ostatnio ofiary na cele parafialne złożyły następujące osoby…

11.  Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.

12.  Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i za ofiary składane na tacę.

Adres parafii

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki