Niedziela 29 grudnia 2019

1.      Przeżywamy dziś niedzielę Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Wspieramy nasze rodziny serdeczną modlitwą wypraszając Boże Błogosławieństwo.

2.      Dziś po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia poświęcony modlitwom w intencji rodzin.

3.      W środę 1 stycznia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki rozpoczynającą Nowy Rok 2019. Zapraszamy na Msze św. o godz. 12.00 i 0 18.00. Życzymy Bożego błogosławieństwa i obfitości łask przez wstawiennictwo Matki Najświętszej.

4.      Ostatnio ofiary na cele parafialne złożyły następujące osoby…

5.      Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.

6.      Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i za ofiary składane na tacę.

7.      Wizyta duszpasterska w tym tygodniu będzie przebiegała według następującego porządku:

- w poniedziałek 30 XII – od godz. 9.00 – Nowy Modlin Osiedle jeden ks. bloki 1,2,3

drugiks. 8,9,  trzeci ks. 4,5,6

- we wtorek 31 XII – od godz. 9.00 – Kosewo jeden ks. od bloków po szosie,

drugi ks. za stawem od państwa Rudnickich, trzeci ks. od dawnej szkoły

- w czwartek 02 I – od godz.15.30 jeden ks. ul. Lipowa drugi ks. ul. Kwiatowa i Polna

trzeci ks. ul. Gen. Thommee niskie  bloki.

- w piątek 03 I – od godz. 15.30 jeden ks. ul. Chłodnia i Gen Thomme za Transbudem,

drugi ks. ul. Na Skarpie i Forteczna, trzeci ks. ul. Orzeszkowej

- w sobotę 04 I – od godz. 9.00 – Nowy Modlin wieś jeden ks. od lotniska do szosy,

drugi ks. od Pana Krzysztofa Hartleb w kierunku Państwa Pająk

trzeci ks. Nowy Modlin   POM,  i Nowy  Modlin za POM-em

- we wtorek 07 I – od godz. 15.30 – ul. Kopernika numery nieparzyste (od figury) z dwóch stron

trzeci ks. ul. Kołłątaja,

Prosimy Pana Boga o Błogosławieństwo dla odwiedzanych rodzin, które polecamy Jego Ojcowskiej opiece.

Bardzo prosimy o  przywiezienie i odwiezienie księży. Prosimy o życzliwe przyjęcie wizyty duszpasterskiej.