Niedziela 26 kwietnia 2020

1.      Przeżywamy dziś 3 Niedzielę Wielkanocy.

2.      Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy 12 Ogólnopolski Tydzień Biblijny.  Zechciejmy nieco więcej czasu poświęcić czytaniu i rozważaniu Pisma Świętego. Jeśli ktoś ma większe pragnienie pogłębiania Pisma Świętego zapraszamy do Koła Biblijnego i bycia lektorem. Bóg zapłać wszystkim lektorom naszej parafii.

3.      Z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, jak noszenie maseczek, zachowanie odległości i ilości osób, wznawiamy modlitwy wieczorowe naszych grup i wspólnot parafialnych. Proszę, by nasze modlitwy były błaganiem Miłosiernego Boga o zaprzestanie rozprzestrzeniania się epidemii i modlitwą w intencji wszystkich  zaangażowanych w walkę z epidemią. Polecajmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu a zakażonych Matce Bożej prosząc o uzdrowienie chorych.

4.      Pierwsza Komunia św. odbędzie się w naszej parafii w niedzielę 20 września o godz. 12.00, a odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego 27 września o godz. 12.00.

5.      Wizytacja i udzielenie Sakramentu Bierzmowania została przeniesiona na czas powakacyjny. O terminie będziemy informowali.

6.      W najbliższą niedzielę 3 maja zapraszamy na Odpust Parafialny ku czci patronki naszego kościoła NMP Królowej Polski. Msze św. będą jak w każdą niedzielę. Po sumie nie będzie procesji Eucharystycznej. Naszym uroczystościom będzie przewodniczył ks. dr. Grzegorz Zakrzewski – pracownik Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej Płockiej.

7.      Ostatnio ofiary na cele parafialne złożyły następujące osoby…

8.      Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.

9.      Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę.