św. Sczepana

1. W  piątekrozpoczynamy wizytę duszpasterską w naszej parafii od miejscowości Wymysły.

- w piątek 27 XII od godz. 9.00 – Wymysły jeden ks. od strony Cegielni Kosewo w stronę

państwa Figatów do lasu, drugi ks. od państwa Trzaskoma poprzez państwa Nowakowskich w  stronę państwa Piwnickich, trzeci ks. od państwa Oleksiaków w stronę pani Suska

oraz od państwa Trzaskoma do szosy,

- w sobotę 28 XII od godz. 9.00 –  Cegielnia Kosewo,  jeden ks. po szosie rozpoczynając od strony

Wymysłów do pani Pyrzanowskiej, drugi ks. od pani Truszczyńskiej do wioski,

trzeci ks. od państwa Pietrow do wioski,

- w poniedziałek 30 XII – od godz. 9.00 – Nowy Modlin Osiedle jeden ks. bloki 1,2,3 drugiks. 8,9,

trzeci ks. 4,5,6

- we wtorek 31 XII – od godz. 9.00 – Kosewo jeden ks. od bloków po szosie,

drugi ks. za stawem od państwa Rudnickich, trzeci ks. od dawnej szkoły

W czasie kolędy będą Msze św. poranne nie będzie Mszy św. i nabożeństw wieczorowych w dni powszednie.

Bardzo prosimy Państwa Sołtysów o wyznaczenie osób które przywiozą i odwiozą księży. Będziemy również bardzo wdzięczni za odprowadzanie kapłana do sąsiada. Prosimy o życzliwe przyjęcie wizyty duszpasterskiej i podejmowanie tematów religijnych i duchowych, gdyż te są najważniejsze.

Przed kolędą, nasze domy odwiedzi pan kościelny z wodą święconą, kredą i kadzidłem. Będą służyły do poświęcenia naszych domów i oznaczenia drzwi naszych mieszkań.