- Parafia
- Duszpasterstwo
- Akcja Katolicka
- Asysta procesyjna
- Caritas
- Chór Danielskie Głosy
- Duchowa adopcja
- Grupa Biblijna – Lektorzy
- Grupa Misyjna
- Grupa Teatralna
- Koła Żywego Różańca
- Koło Biblijne
- Ministranci
- Odnowa w Duchu Świętym
- Rada Duszpasterska
- Rada Gospodarcza
- Rycerze Jana Pawła II
- Scholka Modlinki
- Wsp. Wynagradzająca NSM
- Wspólnota intronizacyjna
- Wspólnota św. M. Kolbego
- Zespół "Totus Tuus"
- Nabożeństwa
- Sakramenty
- Słowo Boże
- Kontakt
- RODO
29.09-6.10.2019
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 29.09.
|
900 |
† Walerię i Feliksa Stolarskich |
1030 |
† Aurelię i Tadeusza Wiśniewskich |
|
1200 |
Za parafian |
|
1800 |
† Mariannę Sobiralską |
|
Poniedziałek, 30.09.
|
1730 |
† Bogumiłę Otowską (12p ost.) |
1800 |
† Jerzego Jankiewicza – int. od p. Jadwigi Hagemajer |
|
1800 |
† Jolantę Suchodolską (1r. śm.) |
|
Wtorek, 1.10.
|
1700 |
O Boże błog. i łaski dla rodziny Morawskich |
1800 |
† Grzegorza Czarneckiego (12p) |
|
1800 |
† Jerzego Jankiewicza – int. od p. Krystyny z rodziną |
|
Środa, 2.10.
|
1700 |
O zdrowie i Boże błog. dla Cecylii i Henryka Krawczyk |
1800 |
† Grzegorza Czarneckiego (13p ost.) |
|
1800 |
† Jerzego Jankiewicza – int. od p. Jadwigi z rodziną |
|
Czwartek, 3.10.
|
1700 |
† Bogumiłę Olszewicz (1r. śm.) |
1800 |
† Jerzego Jankiewicza – int. od p. Agnieszki z rodziną |
|
1800 |
O zdrowie i Boże błog. dla wnuków Emilii i Filipa |
|
Piątek, 4.10. |
1700 |
† Andrzeja Smolińskiego (1p) |
1800 |
O Boże błog. i potrzebne łaski z okazji 25. Urodzin dla Małgorzaty Ciężkowskiej |
|
1800 |
O zdrowie i Boże błog. dla nowożeńców Marty i Kamila |
|
Sobota, 5.10. |
1700 |
O zdrowie i Boże błog. dla nowożeńców Klaudii i Kacpra |
1800 |
† Wacława (15r. śm.), Stefana, Marka i Włodzimierza Zimińskich |
|
1800 |
† Ewę i Tadeusza Czekajło, syna Dariusza Czekajło i Honoratę Grabską |
|
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 6.10. |
900 |
† Bolesława Kretkiewicza |
1030 |
† Katarzynę Nowicką (2r. śm.) |
|
1200 |
Za parafian (chrzest) |
|
1800 |
† Benedykta Jędróźwiaka (14r. śm.) |