- Parafia
- Duszpasterstwo
- Akcja Katolicka
- Asysta procesyjna
- Caritas
- Chór Danielskie Głosy
- Duchowa adopcja
- Grupa Biblijna – Lektorzy
- Grupa Misyjna
- Grupa Teatralna
- Koła Żywego Różańca
- Koło Biblijne
- Ministranci
- Odnowa w Duchu Świętym
- Rada Duszpasterska
- Rada Gospodarcza
- Rycerze Jana Pawła II
- Scholka Modlinki
- Wsp. Wynagradzająca NSM
- Wspólnota intronizacyjna
- Wspólnota św. M. Kolbego
- Zespół "Totus Tuus"
- Nabożeństwa
- Sakramenty
- Słowo Boże
- Kontakt
- RODO
1-8.09.2019
XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 1.09.
|
900 |
† Stefanię, Jana, Antoniego i Tadeusza Zając oraz Andrzeja Zielińskiego |
|
1030 |
† Marka Durę (9r. śm.) i za zmarłych z rodziny Laska i Dura |
||
1200 |
† Ks. kan. Edwarda Packa (2r. śm.) |
||
1800 |
† Danutę Sadowską |
||
Poniedziałek, 2.09.
|
1730 |
† Stefana (urodzinowa) i Leontynę Bogdańskich |
|
1800 |
† Janinę Garstkę (3p) |
||
1800 |
† Bożenę Jakielską (8p) |
||
Wtorek, 3.09.
|
1730 |
† Marka Wiśniewskiego (5p) |
|
1800 |
† Janinę Garstkę (4p) |
||
1800 |
† Bożenę Jakielską (9p) |
||
Środa, 4.09.
|
1730 |
† Marka Wiśniewskiego (6p) |
|
1800 |
† Janinę Garstkę (5p) |
||
1800 |
† Bożenę Jakielską (10p) |
||
Czwartek, 5.09.
|
1730 |
† Marka Wiśniewskiego (7p) |
|
1800 |
† Janinę Garstkę (5p) |
||
1800 |
† Bożenę Jakielską (11p ost.) |
||
Piątek, 6.09. |
1600 |
Ślub: Natalia Głowacka i Łukasz Urbański |
|
1700 |
Ślub: Iga Płomińska i Paweł Kozłowski |
||
1800 |
† Janinę Osęka (1r. śm.) – int. parafialna |
||
Sobota, 7.09. |
1730 |
† Janinę Garstkę (7p) |
|
1800 |
† Marka Wiśniewskiego (8p) |
||
1800 |
† Irenę Strzałek (1p) |
||
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 8.09. |
900 |
† Rodziców Czesławę i Józefata Budnych oraz Czesławę i Stanisława Jeziórskich |
|
1030 |
† Rodziców Rozalię i Pawła Szymańskich oraz Stanisławę Pieńkowską |
||
1200 |
Chrzest |
O zdrowie i Boże błog. dla p. Agnieszki i Roberta Rutkowskich w 30r. ślubu |
|
1200 |
O zdrowie i Boże błog. dla p. Małgorzaty i Grzegorza Bieniewicz w 31r. ślubu |
||
1800 |
† Dziadków Szubskich, Marię Podwysocką i Michała Przygódzkiego |