Wizytacja kanoniczna

W ostatnią środę 28 maja nasza parafia przeżywała wizytację kanoniczną ks. Biskupa Romana Marcinkowskiego. Chciałbym z serca podziękować Wszystkim, którzy przyczynili się do tak pięknego przebiegu tej Uroczystości. Dziękuję ks. Marcinowi i pani katechetce Monice za przygotowanie Liturgii; Władzom Samorządowym p. Burmistrzowi - Jackowi Kowalskiemu, p Staroście - Krzysztofowi Kapuście, p. Wójtowi - Dariuszowi Bieleckiemu,  p. Przewodniczącemu – Krzysztofowi Bisialskiemu, p. Radnemu – Markowi Ciesielskiemu za przykładną współpracę i wszelaką pomoc na rzecz naszej wspólnoty; dziękuję Dyrekcji Naszych Szkół z p. Dyrektor Mariolą Zielińską – za wspólne wysiłki na rzecz kształtowania dzieci i młodzieży. Dziękuję panu organiście i p. kościelnej. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu i podaniu posiłku paniom ze Stowarzyszenia „Babiniec” z Wymysłów i państwu Annie i Jerzemu Kowalczyk za przyjęcie na zakończenie wizytacji  w dużej części zasponsorowane. Dziękuję za przygotowanie kwiatów p. Henryce Mosakowskiej. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim odpowiedzialnym za grupy parafialne i ich członkom za całoroczna modlitwę i wszelką podejmowaną pracę na rzecz parafii. Bóg zapłać za  postawę świadectwa ukazaną w obecności na spotkaniu z ks. Biskupem. Bóg zapłać młodzieży bierzmowanej i ich rodzicom.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.