Życzenia Bożonarodzeniowe

Kochani Diecezjanie!

Wypełnił się czas adwentowego oczekiwania. Pragnę Wam wszystkim złożyć serdeczne życzenia świąteczne. W dniu narodzin naszego Zbawiciela modlę się za całą naszą rodzinę diecezjalną. Życzę, byście doświadczyli w tym szczególnym momencie bliskości Boga, Jego miłości i niezgłębionego miłosierdzia. Niech Boże Dziecię, które narodziło się w Betlejem, darzy Was błogosławieństwem i potrzebnymi łaskami.

Życzę również, Wam wszystkim Kochani, by zbliżający się Nowy Rok 2015 wolny był od wojny, konfliktów i wydarzeń, które mogłyby niepokoić nasze serca. Nowonarodzony Jezus niech obdarza radością i pokojem.

Z darem modlitwy i pasterskim błogosławieństwem.

Płock, dnia 10 grudnia 2014 r.

Wasz biskup Piotr

Serdeczne życzenia Bożonarodzeniowe przesyłają również

1.     Poseł na Sejm – p. Jadwiga Zakrzewska

2.     Poseł na Sejm – p. Robert Kołakowski

3.     Burmistrz naszego Miasta – p. Jacek Kowalski

4.     Przewodniczący Rady Miejskiej – p. Krzysztof Bisialski

5.     Wójt Gminy Pomiechówek – p. Dariusz Bielecki

6.     Przewodniczący Rady Gminy – p. Jan Drzazgowski

ŻYCZENIA DUSZPASTERZY PARAFII MODLIN

Kochani Parafianie i Czcigodni Goście!

W dniu narodzenia naszego Pana Jezusa Chrystusa, kiedy w gronie najbliższych dzielimy się opłatkiem i wypowiadamy ciepłe słowa,  przyjmijcie proszę również nasze życzenia płynące z głębi serc a wypowiedziane słowami z Księgi Liczb 6, 24-25

„Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie swoje oblicze i niech cię obdarzy pokojem”.

Szczęść Boże.